Велики рат

ДОДИК ЧЕСТИТАО ДАН ПРИМРЈА: Срби су увијек били на страни праведника и побједника

ДОДИК ЧЕСТИТАО ДАН ПРИМРЈА: Срби су увијек били на страни праведника и побједника

ПРЕДСЈЕДНИК Републике Српске Милорад Додик честитао је свим Србима Дан примирја у Првом свјетском рату који се обиљежава у знак сјећања на 11. новембар 1918. године када је у француском граду Компјењу потписано примирје, чиме је окончан Велики рат, најразорнији који је свијет до тада видио, истакавши да је српски народ и у том рату, као и увијек кроз историју, био на страни праведника и антифашиста, а никада окупатора и освајача.

11.11.24 у 09:48