тровање сендивичима

ОТРОВАЛИ СЕ СЕНДИВИЧИМА: Хоспитализовано 15 ученика

ОТРОВАЛИ СЕ СЕНДИВИЧИМА: Хоспитализовано 15 ученика

На Одјељењу за инфективне болести Клиничке болнице у Штипу хоспитализовано је петоро ученика средње школе са симптомима тровања храном, које су осјетили након што су појели сендвиче из киоска брзе хране у близини школе у том граду, а још десет ученика је смјештено у дневну болницу, саопштили су данас здравствени званичници.

29.09.25 у 21:33