DŽABE IM POBJEDA NAD SRBIJOM: Hrvatska „potopljena“ na sljedećoj prepreci

VATERPOLISTI Španije plasirali su se u finale Svjetskog šampionata u Budimpešti, pošto su u petak u polufinalu ubjedljivo savladali Hrvatsku 10:5.

01.07.22 u 21:50
BIVŠI ASOVI NISU OSTALI NIJEMI NA OTIMAČINU: „RK Borac“ dobio podršku sa svih strana svijeta

IAKO neki žive stotinama, pa i hiljadama kilometara daleko od Banjaluke čiju su slavu pronijeli sa Borcem kao što se kaže u pjesmi Duška Trifunovića, bivši asovi ovog kluba nisu ostali nijemi na ono što je aktuelno u Gospodskoj ulici, tačnije Srpskoj, koja se ukršta sa glavnom promenadom krajiške ljepotice.

29.06.22 u 14:22
OK „BORAC“ OČEKUJE RIVALA: Očekujemo ekipu iz Turske

BANJALUČKI Borac čeka rivala u šesnaestini finala CEV Čelendž kupa. Na megdan Banjalučanima će da ide pobjednik meča između norveškog Vikinga i pobjednika Balkanskog Kupa.

28.06.22 u 14:33
SRBIJA U FINALU SVJETSKOG PRVENSTVA: Maestralni basketši preko Belgije do meča za zlato

BASKET reprezentacija Srbije plasirala se u finale Svjetskog prvenstva 3h3, pošto je u polufinalu pobjedila domaćina Belgiju sa 17:12.

26.06.22 u 18:46
SRBIJA SE RADUJE ZLATU: Kajakašice Dina Bacelj i Dunja Stanojev osvojile Evropsko prvenstvo

SRPSKE kajakašice Dina Bacelj i Dunja Stanojev osvojile su zlatnu medalju u dvosjedu na 500 metara na Evropskom prvenstvu za juniore i mlađe seniore koje se održava na Adi Ciganliji.

26.06.22 u 16:45
STRIM FIŠING KUP „BIOŠTICA“ OKUPIO 42 TAKMIČARA: Marko Jelić pobjednik ribolovne staze kod Sokoca

MARKO Jelić pobjednik je današnjeg sedmog Strim fišing kupa "Bioštica 2022" na ribolovnoj stazi Žunovi kod Sokoca, u konkurenciji 42 takmičara iz Srbije, Hrvatske, Makedonije i BiH.

25.06.22 u 21:56
ĐORĐE ĆELIĆ NASTAVLJA DA BODRI „RK BORAC“ SA TRIBINA: Odluka o povlačenju iz rukometa nije bila nimalo laka

BITI prvi u nečemu je velika stvar, a cilj svakog sportiste je da pobjeđuje i da se bori za prvo mjesto. Kapiten "RK Borac " Đorđe Ćelić je završio svoju igru na sportskom terenu u velikom stilu osvojivši sa ekipom najdražu ovogodišnju titulu u karijeri, šesti trofej šampiona BiH.

25.06.22 u 21:00
DELFINI POTOPILI PROTIVNIKA: Ovakav rezultat se ne viđa često, za Kazahstance sve golove postigao Srbin

VATERPOLISTI Srbije pred sobom su imali lak zadatak, "delfini" su porazili nejaki Kazahstan rezultatom 22:3 (4:0, 8:1, 5:0, 5:2) i sa prvog mjesta u grupi čekaće četvrtifnalnu borbu - najvjerovatnije protiv boljeg iz duela Hrvatska - Gruzija.

25.06.22 u 19:43
BANJALUČANI BRILJIRALI: Atletski klub Borac najuspješniji klub iz Srpske na pojedinačnom prvenstvu BiH

U ZENICI je u organizaciju ASBiH održano pojedinačno prvenstvo BiH za seniore.

25.06.22 u 19:19
„ORLOVI“ PRELOMILI U POSLJEDNJOJ MINUTI: Letonci „pali“ u četvrtfinalu Svjetskog prvenstva

BASKETAŠI Srbije u četvrtfinalu Svjetskog prvenstva u Antverpenu savladali su selekciju Letonije sa 22:17 i plasirali se u polufinale turnira.

25.06.22 u 18:11
LAKTAŠI DOMAĆIN EVROPSKOM DŽUDO KUPU ZA JUNIORE: Takmičenje okupilo preko 200 učesnika

U LAKTAŠIMA je danas počeo Evropski džudo kup za juniore na kojem učestvuje 236 džudista iz 24 zemlje svijeta.

25.06.22 u 17:36
„ŠEST GRADOVA -ŠEST SPORTSKIH AVANTURA“ Dvodnevno druženje mališana u Istočnom Sarajevu

U ISTOČNOM Sarajevu se, u okviru projekta "Šest gradova - šest sportskih avantura", danas i sutra održava druženje 100 djece iz šest gradova Republike Srpske i Federacije BiH, koja će takmičiti u više sportskih disciplina i igara.

25.06.22 u 15:01
SRAMOTA ZA ORGANIZATORE: Srpski odbojkaši diskvalifikovani jer su odbili da igraju protiv tzv. Kosova

SRPSKI tim u odbojci na pijesku diskvalifikovan je sa Balkanskog prvenstva u Turskoj jer je odbio da igra protiv selekcije takozvanog Kosova.

25.06.22 u 10:59
SJAJANA ZAVRŠNICA „PLAVE ČETE“: Odbojkaši Srbije bolji od Kanađana

ODBOJKAŠI Srbije savladali su Kanadu poslije trilera u pet setova – 3:2 (20:25, 19:25, 25:20, 26:24, 14:11) u 7. kolu Lige nacija.

24.06.22 u 15:27
„PRAVDA MORA DA POBIJEDI I POBIJEDIĆE“ Uprava RK Borac m:tel-a u pravnoj bici za imovinu u Srpskoj ulici

U UTORAK je održana Vanredna Skupština Rukometnog kluba Borac m:tel, na kojoj su prisutni delegati jednoglasno podržali napore klupskog rukovodstva u pravnoj borbi za prostor u Srpskoj ulici 4, (Mek Tir pab).

22.06.22 u 11:12
SRBIJA POTOPILA SAD: „Delfini“ pobjedom otvorili Svjetsko prvenstvo u Budimpešti

VATERPOLO reprezentacija Srbije ptrijumfom je otvorila Svjetsko prvenstvo u Budimpešti, pošto su u derbiju grupe D pobijedili selekciju SAD rezultatom 17:13 (5:5, 3:2, 3:3, 6:3)

21.06.22 u 21:22
„AMAZONKE“ PREJAKE: Odbojkašice Srbije poražene od Brazila u Ligi nacija

ŽENSKA odbojkaška reprezentacija Srbije izgubila je danas u Braziliji od selekcije Brazila 25:21, 25:9, 25:21 u četvrtoj utakmici A grupe druge sedmice Lige nacija.

19.06.22 u 19:41
BANJALUČKI KARATISTA DRUGI U EVROPI: Dujaković se okitio srebrom u Pragu

KARATISTA Pavle Dujaković iz Banjaluke nije uspio da se okiti zlatnom medaljom za šampiona Evrope jer je od njega u finalu bio bolji Turčin Burak Ozdemir koji je slavio poslije velike borbe sa 5:4.

19.06.22 u 18:20
SRBIJA NA 8. MJESTU: Muška štafeta plivala u finalu Svjetskog prvenstva

MUŠKA štafeta Srbije 4x100 metara slobodno zauzela je osmu poziciju u finale Svjetskog prvenstva u plivanju, koje se održava u Budimpešti.

18.06.22 u 21:34
SJAJAN USPJEH SRPSKIH SPORTISTA: Muška plivačka štafeta Srbije prvi put u finalu Svjetskog prvenstva

MUŠKA štafeta Srbije 4x100 metara slobodno prvi put u istoriji plasirala se u finale Svjetskog prvenstva u plivanju koje se održava u Budimpešti.

18.06.22 u 15:37
RK „BORAC“ DOBIJA POJAČANJE: Jelušić novi igrač banjalučkog kluba

TABOR banjalučkog Borca od naredne sezone biće jači za desnog beka Dragana Jelušića. On je stigao iz pljevaljkog Rudara, a u crnogorskom prvenstvu je postigao 132 gola.

17.06.22 u 16:57
VELIKI REZULTAT ZA BANJALUKU: Ožegoviću bronza u Rusiji

VEĆ prvog dana takmičenja, David Ožegović donio je prvu medalju za Džudo klub Banjaluka na memorijanlnom turniru "Anatolij Rahljin" u Sankt Peterburgu.

15.06.22 u 19:12