Прослава 9. мај

„ПОСТАВИТЕ КАМЕРЕ НА ГРАНИЦЕ, ПА СНИМИТЕ“ Додик коментарисао одлазак на прославу 9. маја у Москви

„ПОСТАВИТЕ КАМЕРЕ НА ГРАНИЦЕ, ПА СНИМИТЕ“ Додик коментарисао одлазак на прославу 9. маја у Москви

МИЛОРАД Додик, српски члан Предсједништва БиХ одговорајући на питање новинара да ли ће 9. маја присуствовати паради поводом Дана побједе над фашизмом која се одржава у Москви, рекао је "поставите камере на граничне излазе па снимите ко изађе".

04.05.22 у 18:04