Полицијска станица у Српцу

ЛУКАЧ У СРПЦУ: Наредне године почиње изградња полицијске станице

ЛУКАЧ У СРПЦУ: Наредне године почиње изградња полицијске станице

ИЗГРАДЊА објекта полицијске станице у Српцу површине 500 метара квадратних требало би да почне наредне године, закључено је данас на састанку министра унутрашњих послова Републике Српске Драгана Лукача и начелника општине Млађана Драгосављевића.

21.09.22 у 14:53