Подгорани

САМОУБИСТВО У МОСТАРУ: Мушкарац скочио у чатрњу

САМОУБИСТВО У МОСТАРУ: Мушкарац скочио у чатрњу

МОСТАРСКОЈ полицији синоћ јe у 18.10 сати пријављeно да јe С.Ч. (61) из мјeста Подгорани скоком у чатрњу извршио самоубиство.

17.02.23 у 10:35