дојава о бомбо

ХАОС У ЦЕНТРУ ГРАДА: Дојава о бомби у Градској управи Бањалука

ХАОС У ЦЕНТРУ ГРАДА: Дојава о бомби у Градској управи Бањалука

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова Републике Српске евакуисали су зграду Градске управе Бањалука због дојаве о бомби, рекла је Срни портпарол бањалучке Градске управе Теа Беадер.

25.01.24 у 09:26