Дојава о бомби на УКЦ-у

ОГЛАСИО СЕ ШЕРАНИЋ: Запослени и пацијенти у здраственим установама не смију бити изложени пријетњама

ОГЛАСИО СЕ ШЕРАНИЋ: Запослени и пацијенти у здраственим установама не смију бити изложени пријетњама

МИНИСТАР здравља и социјалне заштите Републике Српске Ален Шеранић осудио чин угрожавања живота и безбједности запослених у највећој здравственој установи у Републици Српској, као и пацијената и грађана који су се у њој затекли.

02.06.22 у 10:54