САОБРАЋАЈНА НЕСРЕЋА КОД БИЛЕЋЕ: Повријеђена три лица

Фото: Новости
У саобраћајној незгоди, која се догодила ноћас у 1.40 часова и у којој су учествовали аутомобили „тојота“ и „голф“, тешко су повријеђена лица чији су иницијали С.В. и Д.С. из Билеће, као и М.В. из Tребиња.
„Возач `тојоте` С.В. и његов сувозач Д.С. из Билеће тешко су повријеђени. Возач `голфа` Р.Ш. из Гацка задобио је лакше повреде, а његов сувозач М.А. из Tребиња тешке повреде. Оба возача су била под дејством алкохола“, навели су из Полицијске управе Tребиње.
Увиђај су извршили припадници Полицијске станице Билећа уз сагласност дежурног тужиоца Окружног јавног тужилаштва у Tребињу.
Полицијски службеници настављају рад на документовању саобраћајне незгоде.
(Срна)
НАЈНОВИЈЕ ИЗ РУБРИКЕ
ПОЖАР КОД ТРЕБИЊА ИЗМИЧЕ КОНТРОЛИ: Ватра се проширила према селима
ПОЖАР у Поповом Пољу и даље је активан, а ватрена линија дуга је око пет километара и током ноћи се проширила према селима Седлари, Грмљани, Пољице. Ватрогасци су стално на пожаришту и објекти и имовина су одбрањени.
ПОЛИЦИЈСКА АКЦИЈА НА ЈАХОРИНИ: Осам особа кажњено због нелегалног обезбјеђења
НА Јахорини су синоћ извршила контроле, а полиција је издала прекршајне налоге за осам особа који су радили као обезбјеђење, а да за то нису имали законско право.
ОГЛАСИЛА СЕ ПОЛИЦИЈА: Грађани пружили прву помоћ жени која је скочила са моста у Врбас
ЖЕНСКА особа која је данас скочила са Градског моста у Бањалуци спасена је захваљујући брзој реакцији грађана који су се затекли у близини и пружили јој прву помоћ до доласка Хитне помоћи.
ДЈЕВОЈКА СКОЧИЛА СА МОСТА У ВРБАС: Младић и конобар јој спасили живот
ВЕЛИКА драма одвијала се данас у Бањалуци, када је једна дјевојка скочила с градског моста у Врбас.
ТУЖАН КРАЈ ПОТРАГЕ: Пронађено тијело несталог Миланка Љепоје
ПРИЈЕДОРСКА полиција је пронашла тијело Љепоја Миланка из Новог Града за којим је трајала потрага од 13. јуна.
ПРЕДМЕТ „ПЕТЉА“: Бањалучанка ослобођена кривице, тужилаштво одустало од оптужби
НИНА Куваља (46) из Бањалуке у Окружном суду је ослобођена кривице да је учествовала у препродаји кокаина и марихуане на подручју Бањалуке.
ТРАГЕДИЈА У БиХ: Преминуо дјечак (15) након што је пао са електричног тротинета
У Свеучилишној клиничкој болници Мостар јуче је преминуо 15-годишњи младић из околине Метковића, након што је задобио по живот опасне повреде главе у тешкој несрећи која се догодила у уторак.
МОНСТРУОЗНИ ЗЛОЧИН КОЈИ ЈЕ ЗГРОЗИО БиХ: Крајишки канибал који је убио и појео мајку и даље на лијечењу у Сокоцу
САБАХУДИН Велић (1985) из Босанске Крупе, који је мучки убио своју мајку Насиху (60) и на крају скухао дијелове њеног тијела и појео их и даље је на лијечењу, сазнаје “Дневни аваз”.
ВОЗАЧ ДОЖИВИО СРЧАНИ УДАР? Нови детаљи трагедије код Бањалуке
Адем Б. (72), који је прије четири дана страдао у стравичном судару четири возила у мјесту Пријаковци код Бањалуке, прије кобне несреће имао је срчаних проблема, што је највероватније довело до губитка контроле над возилом којим је управљао.
ПАДАО ГРАД ВЕЛИЧИНЕ ЉЕШНИКА: Невријеме протутњало у Источном Сарајеву (ФОТО)
ЈАКО невријеме праћено грмљавином, обилном кишом и градом величине љешника погодило је данас подручје општина Источно Ново Сарајево и Источна Илиџа.
Коментари (0)
11:15 ЛОВИЛА У МУТНОМ: Држављанка БиХ кажњена са 4.800 евра на граници у Каменском
ДРЖАВЉАНКА БиХ кажњена је са 4.800 евра јер је приликом уласка у Хрватску на Граничном прелазу Каменско покушала да унесе већу количину готовог новца, а да то није пријавила царинским службеницима.
14:13 КУПАЧИ ТРАЖЕ ХИТНУ РЕАКЦИЈУ ГРАДА: Уништене кабине на плажи код Зеленог моста (ФОТО)
Кабине за пресвлачење на бањалучкој плажи код Зеленог моста скоро су потпуно уништене, а бројни купачи који спас од врућина траже у хладном Врбасу апеловали су на надлежне градске службе да их обнове.
0 НАПРАВИТЕ РУСКИ СЛАДОЛЕД ОД САМО ТРИ САСТОЈКА: Не зна се да ли га више воле одрасли или дјеца
Испробајте рецепт за руски сладолед који ће обожавати све генерације. Потребна су вам само 3 састојка.
0 „СЛОБОДА СЕ ЗОВЕ ДРЖАВА“: Додик – Слобода не трпи туторе
СЛОБОДА не трпи туторе, слобода се зове држава поручио је лидер СНСД-а Милорад Додик.