Змијски ујед

ПАЗИТЕ СЕ ЗМИЈА: У добојском Дому здравља регистрованo три уједа гмизаваца

ПАЗИТЕ СЕ ЗМИЈА: У добојском Дому здравља регистрованo три уједа гмизаваца

ДОМ здравља у Добоју током ове године евидентирао је три случаја уједа змије, док их је лани било пет.

23.05.22 у 17:52