жена оставила мрству бебу

ХОРОР У ТУЗЛИ: Мајка иза решетака јер је бебу оставила на депонији

ХОРОР У ТУЗЛИ: Мајка иза решетака јер је бебу оставила на депонији

ПОЛИЦИЈА у Тузли идентификовала је мајку која је средином октобра своје новорођенче оставила на депонији Хускићи, код Лукавца које је умрло усљед гушења, потврђено је медијима.

23.11.22 у 20:11