тројке
ТРОЈКЕ НАЈВЕЋА РАДОСТ: Министарка Игњатовић посјетила породицу Вујнић у Шипову (ФОТО)
МИНИСТАРКА породице, омладине и спорта Републике Српске Ирена Игњатовић посјетила је данас породицу Вујнић која је добила тројке и уручила им пригодне поклоне.
МЛАДА МАЈКА ПРОШЛА ГОЛГОТУ: Милутиновићи прије 7 година добили тројке, а онда је услиједио шок (ВИДЕО)
КРИСТАЛ Милутиновић из Охаја је веома популарна на друштвеним мрежама – само на ТикТоку прати је преко милион људи.
СТИГЛЕ ПРВЕ ТРОЈКЕ У САРАЈЕВУ: Упознајте мајку која је на свијет донијела малене дјевојчице (ВИДЕО)
ПЕТОГ фебруара у Сарајеву на свијет су стигле прве тројке у овог 2025. години. Ријеч је о три прекрасне и што је најбитније здраве дјевојчице.
ПРЕЛИЈЕПЕ ВИЈЕСТИ ИЗ ТУЗЛЕ: Жена у новогодишњој ноћи родила тројке!
У новогодишњој ноћи, на УКЦ Тузла, мајка Хедија из Јање доживјела је право чудо – на свијет су стигле три здраве бебе!
НЕВЈЕРОВАТНА ПРИЧА ИЗ БАНАТА: Јелена родила сина, па близанце, потом и тројке
НЕВЈЕРОВАТНА прича која је обиљежила 2024. годину стиже из села Конак у Банату.
ПУНА КУЋА ДЈЕЧИЈЕ РАДОСТИ: Јелена је родила сина, па близанце, а сад је на свијет донијела тројке
ДА ли се сјећате приче о мами из војвођанског села Конак која након близанаца очекује тројке? Е па имамо дивну вијест за вас - свијет је постао богатији за једну принцезу Радмилу и принчеве Богдана и Милутина! Њихова краљица - мама Јелена породила се 2. октобра и како је рекла, све је протекло у најбољем реду и сада се само чека да њени анђели малко ојачају на одјелењу неонатологије у београдској болници Народни фронт и спремни су да дођу кући у загрљај браћи, сестрама и препоносним родитељима.
БАЊАЛУЧАНКА РОДИЛА ТРОЈКЕ: Мали хероји Марија и Марко стигли кући, још чекају Луку
ИАКО на самом почетку трудноће нису биле добре прогнозе, Бањалучанка Маја Крупљанин (34), која је прије мјесец и по родила тројке у Београду, у петак је из болнице извела и другу бебу, дјечака Марка, с тим да је дјевојчица Марија изашла нешто раније, а срећа ће бити потпуна када им се придружи и најмањи Лука.
„ТРИ ГОДИНЕ СМО ПОКУШАВАЛИ ДА ИМАМО ДЈЕЦУ“ Бањалучанка на свијет донијела тројке, успјела изгурати трудноћу упркос црним прогнозама
МАРИЈА, Марко и Лука су ми највећи поклон у животу, највеће благо за које сам се борила и изборила иако су ми редом лекари у Бањалуци на почетку трудноће савјетовали да бар једно живо родим и да сама останем жива, те да од двоје деце, испоставиће се оба сина, дигнем руке, каже Марија Крупљанин из Бањалуке.
