шумарства и водопривреде

ЛАНИ ИСПЛАЋЕНО СКОРО 4 МИЛИОНА КМ ПОДСТИЦАЈА ПОЉОПРИВРЕДИ: Пашалић похвалио ресорно министарство

ЛАНИ ИСПЛАЋЕНО СКОРО 4 МИЛИОНА КМ ПОДСТИЦАЈА ПОЉОПРИВРЕДИ: Пашалић похвалио ресорно министарство

МИНИСТАР пољопривреде, шумарства и водопривреде Републике Српске Борис Пашалић изјавио је данас у Прњавору да је ресорно министарство на рачуне пољопривредних произвођача у овој локалној заједници прошле године уплатило 3,9 милиона КМ подстицаја, те да очекује да ће ове године износ бити и већи.

18.04.22 у 13:44