Суд у ЛУкавцу

УХАПШЕН ЗБОГ ДРОГЕ: Младић „пао“ на граници у Градишци

УХАПШЕН ЗБОГ ДРОГЕ: Младић „пао“ на граници у Градишци

СЛУЖБЕНИЦИ Јединице граничне полиције БиХ Градишка лишили су слободе мушкарца чији су иницијали Н.С. /26/ због сумње на неовлаштену производњу и промет опојних дрога.

27.10.22 у 11:19