Слободан Шобић

„ФАШИСТИЧКЕ ПОРУКЕ ПОКАЗУЈУ КАКАВ ЈЕ ОДНОС ПРЕМА СРБИМА“: Реакције поводом вандализма у Мостару

„ФАШИСТИЧКЕ ПОРУКЕ ПОКАЗУЈУ КАКАВ ЈЕ ОДНОС ПРЕМА СРБИМА“: Реакције поводом вандализма у Мостару

ПРЕДСЈЕДНИК СУБНОР-а Републике Српске Слободан Шобић рекао је да исписивање фашистичких порука и усташког поздрава "За дом спремни!" на споменик борцима НОР-а и цивилним жртвама у српском повратничком насељу Баћевићи код Мостара најбоље показује какав је однос Хрвата у том граду према Србима.

08.09.25 у 16:39