Слетио аутомобич

ТЕШКА НЕСРЕЋА КОД ГРАДИШКЕ: Два младића погинула у слијетању аутомобила

ТЕШКА НЕСРЕЋА КОД ГРАДИШКЕ: Два младића погинула у слијетању аутомобила

ВОЗАЧ аутомобила "опел астра" чији су иницијали Д.Л. и сувозач Н.Б. смртно су данас страдали у саобраћајној несрећи на локалном путу у мјесту Ламинци Сређани код Градишке.

09.04.23 у 19:52