саша вулић

„БИЛО БИ ЈОЈ БОЉЕ ДА АНГАЖУЈЕ ДОБРОГ АДВОКАТА“: Недићева се обрушила на Вулићеву

„БИЛО БИ ЈОЈ БОЉЕ ДА АНГАЖУЈЕ ДОБРОГ АДВОКАТА“: Недићева се обрушила на Вулићеву

УМЈЕСТО што јој падају на памет бесмислени позиви на ТВ дуеле, Сањи Вулић би било боље да размишља да ангажује доброг адвоката специјализованог за кривично право. Подсјетићу да, након подизања оптужница против чланова бирачких одбора, на ред треба доћи откривање налогодаваца и организатора бруталне изборне крађе у Добоју на Локалним изборима 2020. године, рекла је Оливера Недић, члан Главног одбора ПДП-а.

31.07.22 у 15:16