saobraćajna nesreća
NAPUSTIO NAS MALI HEROJ: Ognjen se borio sa opakom bolešću, a život izgubio nakon saobraćajne nesreće
OGNJEN Vojvodić (2) podlegao je povredama koje je zadobio u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila između Starog Žednika i Malog Beograda, 30. decembra.
VOZAČ IZBJEGAO SMRT ZA DLAKU: Cisterna probila bankinu i sletjela s ceste
NA sreću, nije završio u obližnjoj rijeci Neretvi. U nesreći nema povrijeđenih osoba.
POGINULA TINEJDŽERKA: Teška saobraćajna nesreća kod Ribnika, oglasilo se tužilaštvo
Osamnaestogodišnja S.B. smrtno je stradala prilikom slijetanja automobila u mjestu Velinje kod Gornjeg Ribnika.
PRETRČAVALA ULICU I PODLETILA POD TOČKOVE: Za ženom koju je kolima udario bivši fudbaler Zvezde raspisana potjernica
V. P. (39), koja je pretrčavala ulicu van pješačkog prelaza u petak uveče i podletjela pod točkove automobila kojim je upravljao fudbaler Jovan Mijatović (19) u Batajnici bila je tražena od strane policije, saznaje Sportal.
ŽENA U KRITIČNOM STANJU: Bivši fudbaler Zvezde automobilom udario pješakinju
NEKADAŠNJI fudbaler Crvene zvezde, aktuelni Njujork Sitija, Jovan Mijatović učestvovao je u saobraćajnoj nesreći.
POVRIJEĐENA ŽENA KOJA JE BILA ZA VOLANOM: Poznati detalji saobraćajne nesreće kod Bijeljine
Žena čiji su inicijali J.S. koja je upravljala automobilom “sitroen” povrijeđena je u sudaru tri vozila na bijeljinskoj obilaznici, rečeno je u Policijskoj upravi Bijeljina.
TEŽAK UDES KOD BIJELJINE: Sudar kombija i dva automobila, na terenu vatrogasci i Hitna
NA zaobilaznici kod Agrotržnog centra u Bijeljini došlo je do sudara dva automobila i kombija.
ZENICU OKOVALA TUGA: Rodbina i prijatelji opraštaju se od Lane Mujačić, koja je preminula nakon teške nesreće, poznato kada će biti sahranjena (FOTO)
LANA Mujačić (18) podlegla je povredama koje je zadobila u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se u četvrtak uveče dogodila u mjestu Lašva kod Zenice.
POGINULA BRAĆA KOD MEĐUGORJA: Stravična nesreća u BiH
KOD Međugorja je došlo do stravične saobraćajne nesreće, u kojoj, prema informacijama federalnih medija, ima poginulih.
POVRIJEĐENA BEBA: Teška saobraćajna nesreća u Bihaću
U BLIZINI tržnog centra Bingo u Bihaću dogodila se teška saobraćajna nesreća u kojoj je učestvovalo više vozila.
UMRLE BLIZNAKINJE STARE MJESEC DANA: Stravična saobraćajna nesreća na autoputu
DVIJE djevojčice stare mjesec dana koje su juče teško povrijeđene u saobraćajnoj nesreći u sudaru dva putnička automobila na putu Novi Sad - Zrenjanin, kod isključenja za Žabalj, podlegle su povredama.
BEBE BLIZNAKINJE U TEŠKOM STANJU: Poznato stanje povrijeđenih u jezivoj saobraćajnoj nesreći kod Novog Sada
DVIJE muške osobe starosti 43 i 34 godine, ženska osoba starosti 34 godine i dvije bebe stare svega par mjeseci zadobili su povrede u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila na putu Novi Sad - Žabalj.
TEŠKA NESREĆA KOD NOVOG SADA: Povrijeđeno više osoba, među njima i bebe bliznakinje (FOTO)
NA putu Novi Sad - Žabalj došlo je do saobraćajne nesreće, a prema prvim nezvaničnim informacijama, više osoba je povrijeđeno.
OSMUNJIČENI ZA UBISTVO SUPRUGE IZ BRODA NA ŠTAKAMA DOVEDEN U TUŽILAŠTVO: Povrede zadobio u saobraćajnoj nesreći
SAVO Milošević (28) iz Broda i njegov pomagač Aleksandar Ostojić, koji su uhapšeni zbog učešća u ubistvu Savine supruge Slađane Milošević (24), sprovedeni su u Okružno javno tužilaštvo u Doboju.
POGINUO TRAKTORISTA: Teška nesreća kod Bosanskog Grahova
M. R. (38) smrtno je stradao prilikom prevrtanja traktora u selu Resanovci kod Bosanskog Grahova, saopšteno je iz Ministarstva unutrašnjih poslova /MUP/ Livanjskog kantona.
TEŠKA NESREĆA U AUSTRIJI: Slovenka se „zabila“ u vozilo državljana BiH
NA austrijskom auto-putu A11, kod Karavanka tunela jutros je došlo do udesa u kojem su učestvovali državljanka Slovenije i državljanin Bosne i Hercegovine, a u kojem su četiri osobe povrijeđene.
AUTOMOBIL ZAVRŠIO U KORITU SANE: Povrijeđena žena u udesu u prijedorskom naselju (FOTO)
SAOBRAĆAJNA nezgoda danas se desila u prijedorskom naselju Čarakovo.
POGINUO BRAČNI PAR IZ SRBIJE: Povrijeđeno četvoro djece u saobraćajnoj nesreći
SELO Đerekare, nadamak Tutina, danas je zavijeno u crno nakon vijesti o stravičnoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u Mađarskoj, nedaleko od Segedina.
SAOBRAĆAJNA NESREĆA KOD MAGLAJA: Prilikom sudara autobusa i automobila teško povrijeđena jedna osoba
JEDNA osoba teško je povrijeđena u saobraćajnoj nesreći koja se desila jutros u mjestu Liješnica (Žepče-Maglaj), saznaje portal „Avaza“.
POGINULE 52 OSOBE: Jeziva saobraćajna nesreća na auto-putu u Avganistanu (VIDEO)
U teškim saobraćajnim nesrećama u kojima su učestvovala dva autobusa, cisterna za gorivo i kamion, na auto-putu u centralnom dijelu Avganistana poginule su najmanje 52 osobe, rekao je pokrajinski šef za informisanje i kulturu Hamidulah Nisar.
DVA VOZAČA ZAVRŠILA NA UKC: Poznati detalji saobraćajke u banjalučkom naselju
U sudaru tri automobila koji se noćas dogodio kod Petrol pumpe u banjalučkom naselju Lazarevo povrijeđena su dva vozača, od kojih je jedan zadobio teške povrede.
POGINULA ŽENA NA PUTU: Teška saobraćajna nesreća na magistrali kod Prnjavora
NA magistralnom putu Derventa-Klašnice, u Prnjavoru, dana 18.12.2024.godine, oko 20.00. časova, dogodila se saobraćajna nezgoda u kojoj je jedno lice smrtno nastradalo.
