ребаланс

ДОДИК О СУКОБУ СТАНИВУКОВИЋА И СКУПШТИНСКЕ ВЕЋИНЕ: Бањалука није случај који треба да рјешавају републички органи

ДОДИК О СУКОБУ СТАНИВУКОВИЋА И СКУПШТИНСКЕ ВЕЋИНЕ: Бањалука није случај који треба да рјешавају републички органи

БАЊАЛУКА није случај који треба да рјешавају републички органи, поручио је Милорад Додик, предсједник Републике Српске и лидер СНСД-а, одговарајући на питање: Како планира ријешити тренутну ситуацију у Бањалуци и сукоб градоначелника Драшка Станивуковића са одборницима владајуће већине?

04.01.24 у 15:26