Развојна агенција Српске

ДВА МЈЕСЕЦА БЕЗ ПЛАТЕ: Радници Развојне агенције РС у проблему

ДВА МЈЕСЕЦА БЕЗ ПЛАТЕ: Радници Развојне агенције РС у проблему

РАДНИЦИ Развојне агенције Републике Српске нису примили двије плате јер им Влада Српске не исплаћује грант који је у обавези да исплати.

14.08.24 у 15:57