Рад на УКЦ-у

НОРМАЛИЗОВАН РАД НА УКЦ-у: Ђајић – Дојаву смо схватили озбиљно

НОРМАЛИЗОВАН РАД НА УКЦ-у: Ђајић – Дојаву смо схватили озбиљно

У УНИВЕРЗИТЕТСКОМ клиничком центру Републике Српске нормализован је рад након што је установљено да је јучерашња дојава о бомби била лажна, рекао је директор ове здравствене установе Владо Ђајић.

03.06.22 у 08:33