Прва бошњачка гимназија

У БОШЊАЧКОЈ ГИМНАЗИЈИ КАО НА ДИВЉЕМ ЗАПАДУ: Школа у Сарајеву кажњена са 5.000 КМ због ТикТок изазова

У БОШЊАЧКОЈ ГИМНАЗИЈИ КАО НА ДИВЉЕМ ЗАПАДУ: Школа у Сарајеву кажњена са 5.000 КМ због ТикТок изазова

НЕКОЛИКО ученика Прве бошњачке гимназије у Сарајеву је током октобра пријављено због насиља, а Наставничко вијеће није спровело мјере кажњавања, па је на крају казну изрекла надлежна кантонална инспекција.

14.12.24 у 18:13