протест у Новом Саду

НОВОСАЂАНИ ИЗАШЛИ НА ПРОТЕСТ: Полиција се у Новом Саду окренула против грађана

НОВОСАЂАНИ ИЗАШЛИ НА ПРОТЕСТ: Полиција се у Новом Саду окренула против грађана

У НОВОМ Саду грађани су организовали протест зато што је полиција са блокадерима малтретирала грађане. 

18.04.26 у 14:05