predsjednik Srpske

PREDSJEDNIK SRPSKE OBIŠAO VOĆNJAK: „Biće ovo dobra godina“ (VIDEO)

PREDSJEDNIK SRPSKE OBIŠAO VOĆNJAK: „Biće ovo dobra godina“ (VIDEO)

PREDSJEDNIK Republike Srpske Milorad Dodik ovu nedjelju iskoristio je da obiđe voćnjak i tako se odmori i vidi u kakvom su stanju stabla.

23.03.25 u 12:07