погинули пјешаци

„ТАМНА ОДЈЕЋА, НАРОЧИТО У НОЋНИМ УСЛОВИМА, РИЗИКУЈЕ НАСТАНАК НЕЗГОДЕ“: Прошле године погинуло 17 пјешака у Српској

„ТАМНА ОДЈЕЋА, НАРОЧИТО У НОЋНИМ УСЛОВИМА, РИЗИКУЈЕ НАСТАНАК НЕЗГОДЕ“: Прошле године погинуло 17 пјешака у Српској

НА путевима Републике Српске прошле године погинуло је 17 пјешака, а један од фактора који су на то утицали било је ношење тамне одјеће, нарочито у ноћним условима, рекао је инжењер из Агенције за безбједност саобраћаја Горан Гајић.

24.02.25 у 17:00