пала скела

ПАЛА СКЕЛА НА АУТОМОБИЛ У ДОБОЈУ: Путници су имали пуно среће

ПАЛА СКЕЛА НА АУТОМОБИЛ У ДОБОЈУ: Путници су имали пуно среће

Са једног градилишта у Добоју јак вјетар оборио је скелу на путничко возило.

22.05.25 у 21:10