отпад у Бијељини

ЧЕКА СЕ 15 ДАНА: Када ће бити одвезен отпад који се гомила у Бијељини?

ЧЕКА СЕ 15 ДАНА: Када ће бити одвезен отпад који се гомила у Бијељини?

КОМУНАЛНИ отпад који се 15 дана гомила у Бијељини и селима Семберије биће одвезен до краја седмице, најавио је данас вршилац дужности директора предузећа "Комуналац" Мирослав Кулић.

14.01.26 у 19:17