OŠ Vuk Stefanović Karadžić

DIREKTORICA ODGOVORILA STANIVUKOVIĆU: Šta sam trebala, da hvatam djecu po drugim školama?

DIREKTORICA ODGOVORILA STANIVUKOVIĆU: Šta sam trebala, da hvatam djecu po drugim školama?

ŠTA sam trebala, hvatati djecu po drugim školama kako bi ih upisala u školu na Adi?, rekla je Tatjana Vilendečić, direktorica OŠ “Vuk Stefanović Karadžić”, komentarišući to što je Draško Stanivuković, gradonačelnik Banjaluke rekao da je njena bruka što je samo 54 đece upisano u ovu školu.

04.09.23 u 16:35