морбили код дјеце

АПЕЛ ЗА ВАКЦИНАЦИЈУ ДЈЕЦЕ: За пола године 839 обољелих од морбила

АПЕЛ ЗА ВАКЦИНАЦИЈУ ДЈЕЦЕ: За пола године 839 обољелих од морбила

НА подручју Зеничко-добојског кантона за шест мјесеци пријављено је 839 обољелих од морбила, рекао је начелник Службе за епидемиологију и хигијену у Институту за здравље и безбједност хране Зеница Алис Козица.

02.07.24 у 10:20