Мерсад Бербер

„НИКАКАВ БЕРБЕР НИЈЕ БИО СА НАМА“ Пљачкаши у Сарајеву украли скупоцјену слику великана, па је продали на пијаци за 300 КМ

„НИКАКАВ БЕРБЕР НИЈЕ БИО СА НАМА“ Пљачкаши у Сарајеву украли скупоцјену слику великана, па је продали на пијаци за 300 КМ

У Сарајеву је прије двадесетак дана опљачкан стан из којег је украдена слика великана сликарства у БиХ Мерсада Бербера, вриједна неколико десетина хиљада марака.

14.05.26 у 19:57