memorandum

PREPOZNALI POTENCIJAL U REPUBLICI SRPSKOJ: Potpisani memorandumi sa predstavnicima američkih kompanija
MINISTAR privrede i preduzetništva Radenko Bubić, ministar unutrašnjih poslova Željko Budimir i ministar saobraćaja i veza Republike Srpske Zoran Stevanović potpisali su u Banjaluci memorandume o razumijevanju sa predstavnicima američkih kompanija.
POBOLJŠANA SARADNJA SA MINSKOM: Šeranić potpisao sporazum u oblasti transplantacije pacijenata
MINISTAR zdravlja i socijalne zaštite Republike Srpske Alen Šeranić izjavio je da će Memorandum o saradnji u oblasti kadaverične medicine koji je danas u Minsku potpisao sa predstavnicima Komitet za zdravlje Bjelorusije podići na viši nivo saradnju kada je riječ o transplantaciji organa i omogućiti edukaciju zdravstvenih radnika iz Srpske.
BRATSKE VEZE SRBIJE I SRPSKE: Stevandić i Orlić potpisuju Memorandum o formiranju parlamentarnog foruma
PREDSJEDNICI Narodne skupštine Republike Srpske i Srbije Nenad Stevandić i Vladimir Orlić potpisaće danas u Beogradu Memorandum o formiranju parlamentarnog foruma Srbija – Republika Srpska.
OČEKUJE SE IZGRADNJA DVA MEMORIJALNA CENTRA: Očuvanje sjećanja na jasenovačke žrtve (FOTO/VIDEO)
PREDSJEDNIK Vlade Srpske Radovan Višković i premijer Srbije Ana Brnabić potpisali su danas u Banjaluci Sporazum o izgradnji dva memorijalna centra posvećena jasenovačkim žrtvama, i to u Donjoj Gradini i Beogradu.
DODIK I ERBILGIN POTPISALI MEMORANDUM: Erbilgin: Razvoj i unapređenje željezničke mreže kroz Srpsku
PREDSJEDNIK Republike Srpske Milorad Dodik i predsjednik Uprave ERG internešnel grupe Mustafa Sani Erbilgin potpisali su u Banjaluci Memorandum o razumijevanju u svrhu razvoja i unapređenja željezničke mreže kroz Srpsku.
POTPISAN MEMORANDUM: Saradnja između Banskog dvora i Audio-vizuelnog centra Republike Srpske
U SVEČANOM salonu Kulturnog centra Banski dvor, danas je potpisan Memorandum o saradnji između direktora Mladena Matovića i v.d. direktor Audio-vizuelnog centara Republike Srpske, Anja Ilić.
UNAPREĐENJE PRAKTIČNE NASTAVE: Potpisan Memorandum o saradnji sa Fakultetom političkih nauka u Banjaluci
MINISTRASTVO saobraćaja i veza Republike Srpske i Fakultet političkih nauka u Banjaluci potpisali su Memorandum o saradnji, sa ciljem unapređenja praktične nastave, novih projekata i stručnih radova.
BIJELJINA USPJEŠNA U ODRŽIVOM RAZVOJU: Petrović potpisao memorandum sa UNDP-om
GRADONAČELNIK Bijeljine Ljubiša Petrović potpisao je sa rezidentnim predstavnikom Razvojnog programa Ujedinjenih nacija (UNDP) u BiH Stelianom Nadera Memorandum o razumijevanju u različitim oblastima, prije svega energetskoj efikasnosti.
TEGELTIJA: Ne razumijem zašto nekom smeta izgradnja aerodroma u Trebinju?
PREDSJEDAVAJUĆI Savjeta ministara Zoran Tegeltija zaprimio je pismo gradonačelnika Dubrovnika Mate Frankovića koje se odnosi na donošenje Memoranduma između Savjeta ministara i Vlade Srbije kojim se "utvrđuju osnovni pravci buduće saradnje, s ciljem realizacije projekta 'Izgradnja aerodroma Trebinje'", potvrđeno je Srni u Kabinetu predsjedavajućeg Savjeta ministara.