Марко Чолаковић Кресоје

КАКО? Након моста на Ади, шетао по ивици Куле Београд (ВИДЕО)

КАКО? Након моста на Ади, шетао по ивици Куле Београд (ВИДЕО)

КАКО кажу, Чолаковић се без икакве дозволе попео на највишу грађевину у главном граду.

05.03.23 у 19:47