контролна соба

ПРАТИЋЕ СВА ДЕШАВАЊА: Град у БиХ добија 52 камере видеонадзора

ПРАТИЋЕ СВА ДЕШАВАЊА: Град у БиХ добија 52 камере видеонадзора

У БИХАЋУ је при крају реализација пројекта под називом “Бихаћ – сигуран град“. Овај пројекат финансирала је Влада ФБиХ, а у оквиру њега на главним и најпрометнијим раскрсницама постављене су камере за видеонадзор. Циљ је побољшање безбједности на улицама.

26.07.23 у 20:49