клањање у школи

КОЈИЋ: Дјеца из Сребренице клањала у школи, тражимо реакцију надлежних

КОЈИЋ: Дјеца из Сребренице клањала у школи, тражимо реакцију надлежних

У "ПРВОЈ основној школи" у Сребреници у понеђељак и уторак су ученици бошњачке националности, на часу физике, односно енглеског језика упалили мобилни телефон и пустили исламску молитву, а затим и почели клањати, тврди за "Независне" Бранимир Којић, предсједник Скупштине Републичке организације породица заробљених и погинулих бораца и несталих цивила.

15.03.24 у 10:55