форум
ДЕЛЕГАЦИЈА СРПСКЕ У МОСКВИ: Додик и Будимир на Међународном форуму о безбједности
ДЕЛЕГАЦИЈА Републике Српске, лидер СНСД-а Милорад Додик и министар унутрашњих послова Жељко Будимир, борави у Москви, гдје је почео Међународни форум о безбједности.
ВЕЛИКА ЧАСТ ЗА СРБИЈУ: Ана Брнабић предсједава 148. Скупштином Интерпарламентарне уније у Женеви (ФОТО)
ПРЕДСЈЕДНИЦИ Народне Скупштине Србије Ани Брнабић данас је указана част да на 148. Скупштини Интерпарламентарне уније предсједава Генералном дебатом, саопштено је из кабинета предсједнице.
ДРУГИ ДАН ФОРУМА У АНТАЛИЈИ: Шансе и изазови на Балкану
У Анталији се одржава међународни Дипломатски форум, на којем учествују и предсједник Републике Српске Милорад Додик и српски члан Предсједништва Жељка Цвијановић.
ЛАВРОВ: У Украјини присутни амерички, британски и француски официри
ВОЈНИ официри из САД, Велике Британије и Француске присутни су у Украјини, а не само плаћеници из тих земаља, изјавио је руски министар спољних послова Сергеј Лавров.
„УВИЈЕК ЈЕ ЛИЈЕПО СРЕСТИ ИСКРЕНЕ ПРИЈАТЕЉЕ“: Цвијановићева и Додик у Анталији са Орбаном и Сијартом (ФОТО)
СРПСКИ члан Предсједништва БиХ Жељка Цвијановић и предсједник Републике Српске Милорад Додик разговарали су данас у Анталији са предсједником Владе Мађарске Виктором Орбаном и мађарским министром спољних послова Петером Сијартом.
ДОДИК ПОРУЧИО: Прилика да се Српска покаже као сигурно мјесто за покретање бизниса
ФОРУМ "Искористи прилику - инвестирај у Српску", који организује Инвестиционо-развојна банка у сарадњи са Владом Републике Српске, добра је прилика да покажемо да је Српска сигурно мјесто за покретање бизниса и развој привредних пројеката, написао је предсједник Српске Милорад Додик на свом X налогу.
ЦВИЈАНОВИЋЕВА ПОРУЧИЛА СА ФОРУМА: Јачати партнерство, економске везе и регионалну сарадњу
СРПСКИ члан и предсједавајућа Предсједништва БиХ Жељка Цвијановић оцијенила је да је данас, у сложеним глобалним околностима, важније него икада јачати партнерства, економске везе и регионалну сарадњу.
ОД ОКТОБРА НОВИ ПРОЈЕКТИ У ПРЊАВОРУ: Акценат на екологији
ОМЛАДНИНСКИ центар у Прњавору од наредног мјесеца наставља са новим пројектима значајним за локалну заједницу, а први од њих је еколошког карактера, најавила је предсједник овог удружења Дајана Башић након обиљежавања друге године постојања и рада ове организације.
„КАД ЈЕ КАШИКА У МЕДУ, ОКО ТЕБЕ СТО ЛИЦА“: Терзић о вриједностима спортског друштва
У Медија центру стадиона "Рајко Митић" данас је свечано је отворен и одржан први панел "Звездиног форума", а присутнима се обратио генерални директор ФК Црвена звезда и Управног одбора СД Црвена звезда Звездан Терзић.
