чесма вијести

МОСТ У ЧЕСМИ БИ ТРЕБАО БИТИ ОТВОРЕН ДО ВАСКРСА: Додик и Јанковић обишли градилиште

МОСТ У ЧЕСМИ БИ ТРЕБАО БИТИ ОТВОРЕН ДО ВАСКРСА: Додик и Јанковић обишли градилиште

ЛИДЕР СНСД-а Милорад Додик и вршилац дужности директора "Путева Републике Српске" Мирослав Јанковић посјетили су данас градилиште моста у Чесми, који би требало да буде отворен током наредне седмице.

05.04.26 у 10:39