Бранислав Чилић

ШТА МИСЛИТЕ ЗАШТО? Женама су руке често хладније него мушкарцима

ШТА МИСЛИТЕ ЗАШТО? Женама су руке често хладније него мушкарцима

БРАНИСЛАВА Чилић др.мед напомиње како смо сви различито осјетљиви на промјене климатских увјета, а то је један од разлога зашто су неким људима руке хладније, а другима топлије.

01.12.22 у 18:44