беба пала са спрата

ХОРОР У ПОДГОРИЦИ: Беба пала са 4. спрата, ево какве су прогнозе љекара

ХОРОР У ПОДГОРИЦИ: Беба пала са 4. спрата, ево какве су прогнозе љекара

ДЈЕВОЈЧИЦА од годину и четири мјесеца која је пала са четвртог спрата зграде у Подгорици, превезена је у Клинички центар Црне Горе и налази се на интензивној њези.

11.10.25 у 15:10