DVOJICA MUŠKARACA UCJENJIVALA PORODICU ŠUMAHER: Prijetili da će objaviti kompromitujuće fajlove

DVOJICA muškaraca koji su navodno pokušali da ucijene porodicu velikana "Formule 1" Mihaela Šumahera privedena su ranije ovog mjeseca, saopštili su njemački tužioci. Tužioci u gradu Vupertalu, na zapadu zemlje, rekli su da su osumnjičeni rekli zaposlenima koji rade za porodicu da posjeduju faljove za koje porodica ne želi da budu objavljeni, prenijela je agencija DPA.

24.06.24 u 19:00

SLAVIMO USPJEH: Lana Pudar osvojila srebrenu medalju na EP u Beogradu

NAJBOLJA plivačica iz BiH Lana Pudar ostvarila je još jedan vrhunski rezultat i osvojila srebrenu medalju na Evropskom prvenstvu.

23.06.24 u 19:13

SVJETSKA A NAŠA: Lana Pudar u polufinalu Evropskog prvenstva

PLIVAČICE Bosne i Hercegovine Lana Pudar i Iman Avdić plasirale su se danas u polufinale discipline 200 metara delfin na Evropskom prvenstvu u Beogradu.

22.06.24 u 12:24

„SARADNJA SA SRBIJOM JE SVE JAČA“: Kuvalja nakon sastanka sa i Todorovom

PRVI čovjek trke Beograd Banjaluka i predsjednik centra za razvoj i unapređenje sportske saradnje Srbije i Srpske Vladimir Kuvalja sastao se sa ambasadorom Srbije u BiH Todorov Ivanom.

21.06.24 u 18:02

SJAJNI REZULTATI: Banjalučanin Aljoša Travar prvi u Makedoniji

SJAJNI rezultati mladih kajakaša Vrbasa na Balkanskom klupskom prvenstvu koje je održano u Sjevernoj Makedoniji - Aljoša Travar je osvojio prvo mjesto u juniorskoj konkurenciji u disciplini klasik.

16.06.24 u 14:45

MEDALJA ZA SRBIJU U KAJAKU: Milica Novaković osvojila broznanu medalju ne Evropskom prvenstvu

SRPSKA kajakašica Milica Novaković osvojila je ove subote bronzu na Evropskom prvenstvu u Segedinu.

15.06.24 u 14:39

BANJALUČANIN IZDOMINIRAO: Dujaković uz ovacije dočekan u sportskom selu u Kazanju (FOTO)

REPREZENTATIVCI Republike Srpske koji učestvuju na Sportskim igrama BRIKS-a večeras su u sportskom selu u Kazanju dočekali karatistu Pavla Dujakovića, koji je osvojio bronzanu medalju, prvu za Srpsku na ovim Igrama.

14.06.24 u 21:47

MARINA KURTEŠ NOSILA ZASTAVU: Otvorene igre BRIKS-a, Srpsku predstavlja 64 sportista (VIDEO)

U RUSKOM Kazanju otvorene su Igre BRIKS-a na kojima nastupa i reprezentacija Republike Srpske, pod svojom zastavom i obilježjima.

12.06.24 u 20:58

KO JE ANGELINA TOPIĆ? Njena porodica zabilježila je vrhunske rezultate

IAKO ima tek 18 godina - rođena 26. jula 2005. godine - Angelina je već dobro poznato ime srpskim ljubiteljima atletike. Razlog za to je i njega porodica, pošto su joj roditelji svojevremeno bili veoma uspješni atletičari. Otac Dragutin i danas drži tri svetska rekorda u skoku uvis - jedan juniorski i dva seniorska!

10.06.24 u 15:44

SREBRO ZA SRBIJU: Angelina Topić je vicešampionka Evrope, a ima samo 18 godina!

ANGELINA Topić, srpska skakačica u vis, zablistala je u finalu Evropskog prvenstva "Rim 2024"! Ona je, kao 18-godišnjakinja, osvojila srebrnu medalju u nestvarnoj borbi.

09.06.24 u 22:21

BANJALUKA NA SVJETSKOJ MAPI: Tradicionalni polumaraton posjetili i stranci

I JA trčim Banjaluku - bio je slogan 7064 finišera u okviru šest trka “Vivia Run&More Weekend” festivala s međunarodnim odjecima. Na stazi su bili trkači različitih profila i generacija, čiju pozitivnu energiju je teško prevesti u riječi.

08.06.24 u 19:50

IVANA ŠPANOVIĆ IZGRADILA LUKSUZNI DOM: Namještaj je po posljednjoj modi, napravila sebi i super teretanu

ATLETIČARKA je vodila računa o svakom detalju dok je uređivala dom, a posebnu draž daje mjesto gđe je sagrađena vila.

07.06.24 u 19:15

MATEJ CILJA SVJETSKU MEDALJU: Mladi kik-bokser iz Gacka postao prvak Balkana

NISKU sjajnih ostvarenja 17-godišnji kik-bokser Tigra iz Gacka, Matej Mučibabić, nastavio je i u crnogorskom Baru, gdje je održano Balkansko prvenstvo za juniore i seniore.

06.06.24 u 16:36

„SJAJNU SMO TRKU IZVESLALI DANAS“ Banjalučani najbolji na svijetu!

Posada banjalučkog Dajak kluba u sastavu Dragan Babić, Igor Kuzmanović, Nebojša Tadić, Igor Kuzmanović, osvojila je prvo mjesto u disciplini spust, a samim tim i u generalnom poretku Svjetskog prvenstva u raftingu kojem je ove godine domaćin Banjaluka i rijeka Vrbas.

02.06.24 u 19:49

BRAVO: Borac osvojio Kup Srpske

RUKOMETAŠI banjalučkog Borca osvojili su 16. Kup Republike Srpske. Oni su u finalu u Gradišci savladali dobojsku Slogu 35:28 pa su osvojili drugi pehar nakon što su podigli i trofej u Kupu BiH.

02.06.24 u 17:33

BANJALUKA PIŠE ISTORIJU ŠAHA: Najuspješniji šahovski klub „Gambit“ u BiH među 129 učesnika finala (FOTO)

PROTEKLA 4 takmičarska dana od 23. do 26. maja u Sarajevu su vođene šahovske borbe najboljih kadeta i omladinaca koji su se plasirali na 24. Kadetsko i omladinsko prvenstvo BiH. 10 učesnika našeg šahovskog kluba "GAMBIT" Banjaluka ispisalo je novu stranicu banjalučkog šaha sa novim istorijskim uspjehom - 6 osvojenih medalja, čime smo postali najuspješniji šahovski klub u Bosni i Hercegovini u konkurenciji 129 takmičara iz čak 39 klubova.

29.05.24 u 17:59

BRZINA, SNAGA, HRABROST I SLOBODA: Ovog vikenda u Banjaluci trče svi

AVANTURISTI sa svih starana svijeta kucaju na vrata Banjaluke. Povezuje ih brzina, snaga, hrabrost, sloboda… i jedan junski početak u Banjaluci.

29.05.24 u 15:00

USPJEH MLADOG KARATISTE: Stefan Janjuš iz „Glasinca“ nastupa na Balkanskom prvenstvu u Istanbulu (FOTO)

ČLAN Karate kluba "Glasinac" sa Sokoca Stefan Janjuš nastupiće na Balkanskom prvenstvu u karateu za djecu koje se održava u Istanbulu u sastavu reprezentacije BiH, rekao je trener ovog kluba Miodrag Borovčanin.

29.05.24 u 14:17

SJAJNE VIJESTI: Nemanja Majdov ide na Olimpijske igre!

SJAJNE vijesti dolaze iz Olimpijskog komiteta Srbije! Džudista Nemanja Majdov nastupiće na Olimpijskim igrama u Parizu, zvanično je potvrđeno.

28.05.24 u 20:04

BANJALUKA NA MAPI SVIJETA: Sedmi “Vivia Run & More Weekend”

Sve je spremno za veliku eksploziju sporta, zabave i boja u Banjaluci!

23.05.24 u 20:35

PRNJAVORČANKA POSTIGLA USPJEH NA KIPRU: Postavila novi seniorski rekord u trci na 800 metara (FOTO)

ČLANICA Atletskog kluba "Prnjavor" Jelena Gajić postavila je novi seniorski rekord Republike Srpske u trci na 800 metara na otvorenom na Međunarodnom mitingu u gradu Limasol na Kipru.

18.05.24 u 14:43

SEDAM MILIONA VIDJELO LJEPOTE SRPSKE I SRBIJE: Trka „Beograd-Banjaluka“ oborila sve rekorde

OVOGODIŠNJE izdanje biciklističke trke "Beograd - Banjaluka" gledalo je gotovo sedam miliona ljudi, podaci su vodećeg biciklističkog Youtube kanala "Global cycling network" koja je ove godine prvi put preuzimala signal.

10.05.24 u 20:01