žena ostavila mrstvu bebu

HOROR U TUZLI: Majka iza rešetaka jer je bebu ostavila na deponiji

HOROR U TUZLI: Majka iza rešetaka jer je bebu ostavila na deponiji

POLICIJA u Tuzli identifikovala je majku koja je sredinom oktobra svoje novorođenče ostavila na deponiji Huskići, kod Lukavca koje je umrlo usljed gušenja, potvrđeno je medijima.

23.11.22 u 20:11