сједница Дома народа БиХ

ТРИ САТА РАСПРАВЉАЛИ НИ О ЧЕМУ: Дом народа опет остао без кворума

ТРИ САТА РАСПРАВЉАЛИ НИ О ЧЕМУ: Дом народа опет остао без кворума

НАКОН трочасовне расправе о свему и свачему, сједница Дома народа Парламентарне скупштине БиХ поново је прекинута јер је остала без кворума, а овај пут са паузе се нису вратили делегати СНСД-а.

04.06.26 у 14:57