састанак политичких лидера

ДОДИК ЧЕСТИТАО ОРБАНУ: Будимпешта заслужује да буде свјетионик

ДОДИК ЧЕСТИТАО ОРБАНУ: Будимпешта заслужује да буде свјетионик

ПРЕДСЈЕДНИК Републике Српске Милорад Додик честитао је мађарском премијеру Виктору Орбану на избору Мађарскe за домаћина састанка лидера Русије и САД, нагласивши да Будимпешта заслужује да буде свјетионик у времену несигурности.

17.10.25 у 09:37