Саобраћајна несрећа у Сарајеву

ХАОС У САРАЈЕВУ: Аутобус се забио у стуб јавне расвјете, он пао на два аутомобила

ХАОС У САРАЈЕВУ: Аутобус се забио у стуб јавне расвјете, он пао на два аутомобила

ПРАВИ хаос настао је у Сарајеву када се аутобус градског превоза у Крањчевићевој улици забио у стуб јавне расвјете који је оборио на два аутомобила. Начињена је велика материјална штета.

11.09.22 у 14:33