povećanja plata medicinarima

„BOLJI USLOVI ZA SVE ZDRAVSTVENE RADNIKE“: Šobot otkriva plan za naredna povećanja plata

„BOLJI USLOVI ZA SVE ZDRAVSTVENE RADNIKE“: Šobot otkriva plan za naredna povećanja plata

POVEĆANJE plata zdravstvenim radnicima za 5 odsto samo je početak onoga što nas očekuje u narednom periodu, rekao je direktor Univerzitetskog kliničkog centra Republike Srpske Nikola Šobot.

01.04.26 u 11:18