podzemni kontejneri

„BANJALUKU PRESVLAČIMO U JEDNO NOVO RUHO“ Postavljeni podzemni i novi nadzemni kontejneri

„BANJALUKU PRESVLAČIMO U JEDNO NOVO RUHO“ Postavljeni podzemni i novi nadzemni kontejneri

BANJALUKU presvlačimo u jedno novo ruho i započinjemo jednu priču, koja je u Banjaluci trebalo odavno da krene i da do sada možda i završi – a to je postavljanje podzemnih i nadzemnih kontejnera, poručio je gradonačelnik Banjaluke Draško Stanivuković.

08.06.23 u 14:15