mahovljanska petlja

VOZAČ IZGUBIO KONTROLU NAD VOLANOM I UDARIO U OGRADU: Saobraćajka na autoputu Doboj-Banjaluka

VOZAČ IZGUBIO KONTROLU NAD VOLANOM I UDARIO U OGRADU: Saobraćajka na autoputu Doboj-Banjaluka

Danas oko 15 časova na autoputu Doboj-Banjaluka, dogodila se saobraćajna nesreća.

27.10.25 u 15:29