Фадил Новалић

НОВАЛИЋ ПРОКОМЕНТАРИСАО СТАЊЕ НА ТРЖИШТУ БИХ: „Разумијем страх грађана, али нема мјеста за панику“

НОВАЛИЋ ПРОКОМЕНТАРИСАО СТАЊЕ НА ТРЖИШТУ БИХ: „Разумијем страх грађана, али нема мјеста за панику“

ПРЕМИЈЕР ФБиХ Фадил Новалић изјавио је да је довољно снабдјевен и сектор енергетике и прехране, тако да нема потребе за додатном паником код грађана и прављањем било каквих залиха хране.

10.03.22 у 20:10