„ОБРАЋАЈТЕ МИ СЕ ТИТУЛОМ, ЈА САМ ДОКТОР!“ Себија данас може само да се зове Бакировом супругом (ВИДЕО)
Коментари (3)
Ваш коментар је успешно снимљен и биће видљив након верификације администратора портала.
Оставите коментар (3)
3 komentara na vest “„ОБРАЋАЈТЕ МИ СЕ ТИТУЛОМ, ЈА САМ ДОКТОР!“ Себија данас може само да се зове Бакировом супругом (ВИДЕО)”
Ostavite komentar Odustani od odgovora
НАЈНОВИЈЕ ИЗ РУБРИКЕ
КО ЋЕ СТВАРНО ДОБИТИ 13. ПЛАТУ У СРПСКОЈ? Привредници открили ко може да је очекује
ПРИЧА о увођењу такозване 13. плате у Републици Српској већ седмицама пали машту радника, али сурова економска реалност на терену показује да овај финансијски подстицај никада неће бити доступан свима.
„ПОЗВАО САМ ГА ДА МИ КАЖЕ У ЧЕМУ ЈЕ ПРОБЛЕМ“: Додик разговарао са Изетбеговићем
ПРЕДСЈЕДНИК СНСД-а Милорад Додик рекао је да је причао са предсједником СДА Бакиром Изетбеговићем.
СВЕ ОЧИ УПРТЕ У БЕОГРАД, ЧЕКА СЕ 27. ЈУН: Видовдански викенд који ће све промијенити
ВЕЛИКИ скуп "Србија, једна породица" биће одржан 27. јуна у Београду, а посетиоце очекује богат и разноврстан програм намјењен свим генерацијама - од дечјих садржаја и технолошких атракција до наступа познатих извођача и интерактивних зона.
МЈЕРЕ ЋЕ ТРАЈАТИ ТРИ МЈЕСЕЦА: Отворени додатни гранични прелази између БиХ и Хрватске
МЈЕШОВИТА комисија за праћење спровођења Уговора између Босне и Херцеговине и Хрватске о граничним прелазима те Споразума о пограничном саобраћају донијела је низ одлука којима се током љетних мјесеци привремено проширују могућности преласка границе између двије државе.
„НЕМАМО ВОДЕ ОД ПОНЕДЈЕЉКА“: Огорчени произвођач просуо млијеко пред бањалучки Водовод
МЈЕШТАНИН Барловаца и произвођач млијека Предраг Гојковић тврди да због вишедневног прекида водоснабдијевања не може одржавати основне хигијенске услове на свом имању.
КАРАН: Уставни суд БиХ да се врати поштовању демократских принципа
ОД крњег Уставног суда БиХ очекујем да се својим будућим одлукама врати на постулате поштовања изборне воље грађана, која је основа сваког демократског друштва, уставности, законитости, владавине права и правне државе, истакао је предсједник Републике Српске Синиша Каран новинарима у Бањалуци.
ДОДИК: Бакир да каже у чему је његов проблем
Предсједник Странке демократске акције Бакир Изетбеговић се синоћ у свом страху охрабрио да ми пријети, истакао је лидер СНСД-а Милорад Додик.
ПОВРАТ ПДВ-А НА ПРВУ НЕКРЕТНИНУ: Овако изгледа захтјев (ФОТО)
УПРАВНИ одбор Управе за индиректно опорезивање прије два дана усвојио је Правилник за поврат ПДВ-а на прву некретнину.
У САРАЈЕВУ СВЕ ПО СТАРОМ: Бакир Изетбеговић пријети силом
Из Сарајева ништа ново. Нове пријетње, али овај пут не од Раме Исака или Зукана Хелеза, већ од предсједника СДА Бакира Изетбеговића.
ВУЧИЋ ИЗАШАО ПРЕД ДЕМОНСТРАНТЕ: Дио ме је дочекао звиждуцима, а ја сам био срећан што сам могао да разговарам са њима
ПРЕДСJЕДНИК је тражио седам дана да погледа документацију, па обећао да ће примити делегацију на разговор гдје ће им дати одговор
15:02 КО ЋЕ СТВАРНО ДОБИТИ 13. ПЛАТУ У СРПСКОЈ? Привредници открили ко може да је очекује
ПРИЧА о увођењу такозване 13. плате у Републици Српској већ седмицама пали машту радника, али сурова економска реалност на терену показује да овај финансијски подстицај никада неће бити доступан свима.
19:30 ЕКСКЛУЗИВНА ФОТОГРАФИЈА: Мртав Весковић, убица бјежи – пуцао му у главу, а претходно се руковао са убијеним
У КУМОДРАЖУ је данас у једном кфићу дошло до убиства где је увијен Дарко Весковић звани Прика. "Новости" су дошле до ексклузивне фотографије на којој се види место злочина.
1 СВЕ ВИШЕ НЕСРЕЋА СА ТРОТИНЕТИМА: Петоро дјеце повријеђено у Зворнику
ПЕТОРО дјеце млађе од 14 година повријеђено је у протеклом периоду приликом коришћења електричних тротинета на подручју Полицијске управе Зворник, а у појединим случајевима задобијене су и теже повреде.
0 АМЕРИКА ПОПУСТИЛА: Ирану укинут ембарго за извоз нафте
МИНИСТАР Абас Аракчи саопштио је да су, уз посредовање Катара и Пакистана, Ирану одмрзнута средства и укинута ограничења за извоз нафте.
Ован
Бик
Близанци
Рак
Лав
Дјевица
Вага
Шкорпија
Стријелац
Јарац
Водолија
Što čemo,nekima je titula udarila u gllavu.Kako tepati odličnom mehaničaru za dizel motore?U Italiji njemu:DOTORE,kod nas u Sloveniji MAJSTOR,mada nikada nije završio tih nauka u školi.Ali PRAKSA je njega otesala do majstorstva.Ja bih toj gospođi onako seriozno rekao drugarice.
Na žalost nije Sebija jedina, ali je reprezentativan uzorak onoga što je izrodila politika u državicama bivše Jugoslavije. Vjerovatno opijena moći, silom, kao i drugi polusvijet , željna moći , nije bila zadovoljna biti „prvom damom“ ili sultanijom, kako joj god milo , već je željela da upravlja državom, strankom, bolnicom, KC, Univerzitetom, da bude kuma Erdoganu. Njeno ponašanje je zaista pokazivalo osionost, ali me posebno razočarano prof. dr. Kurjak. koji je zaista Sebiji bio mentor, bar se prikazivalo u vijestima pri odbrani magistarskog, a sad okrenuo ćurak. Ni njegovo maslo nije za Ramazana! Znamo mi Bakira i Sebiju i prije rata .
To je kad dodju na vlast bolesni umovi to je bolest isto kao alkoholičar ili kockar pa i drogeraš za njih nema leka tu najveću štetu trpi narod komu se nameću ovake osobe a ona nije nažalost jedina